Speciālie efekti

Attēlu rezultāti vaicājumam “mbn f300”Attēlu rezultāti vaicājumam “mbn f630”

PUTU MAŠĪNA - lielakai vai mazākai putu ballītei. Papildu komplektā - ūdens tvertne, statīvi un putu     šķidrums. Viegli uzstādāma, lieliska veiktspēja, jaudīga, sertificēta un neatstās nevienu bērnu vienaldzīgu. 

 - MBN F-300 PUTU MAŠĪNA

 - MBN F-630 PUTU MAŠĪNA

 

Attēlu rezultāti vaicājumam “UE Bubble Large” Attēlu rezultāti vaicājumam “UE Bubble Large”

BURBUĻMAŠĪNA - ir lielāka un ir mazāka burbuļmašīna. Rada burbuļus 8-12cm (L) un 15-20cm (XL) diametrā, piesķir krāsas jūsu pasākumam, novietojama uz grīdas vai pakarināms, izturīga un efektīva. Līdzi dodam burbuļšķidrumu.

- Universal-Effects Burbuļmašīna (L) 

Universal-Effects Burbuļmašīna (XL) 

 

VĒJA ĢENERATORS - efekts, kas rada spēcīgu vēju, ir iespēja palielināt vai samazināt vēja plūsmas jaudu, izturīgs un sertificēts

 

- Universal Effects Wind head ST-Base 1000  

 

 

 

 

 

 

 

Attēlu rezultāti vaicājumam “Universal-Effects ST-Projection Machine 500”  Attēlu rezultāti vaicājumam “Universal-Effects ST-Projection Machine 500” Attēlu rezultāti vaicājumam “UE Head projection 500”  Attēlu rezultāti vaicājumam “UE Head projection 500”Attēlu rezultāti vaicājumam “UE Head projection 500”

KONFETI - Vienkārša un jaudīga konfeti iekārta, kas satāv no lieljaudas ventilatora UE ST-Base 500; mašīnas stobra Universal-Effects Power Head Projection 500 ; pēc izvēles - uzkrāšanas un padeves iekārtas un caurules konfeti padošanai no uzkrašanas un padeves iekartas uz konfeti galvu un konfeti papīrīšiem. Priekšrocības - nepārtrauktai darbībai konfeti var papildināt iekārtas darbības laikā un der jebkāda materiāla un formas konfeti, kurus izšauj 20 līdz 25m radiusā. Izmanotaja uz grīdas, uz paceļamās pamatnes vai iekarināms zem skatuves konstrukcijas. Piemērota liela un vidēja mēroga pasākumiem. 

- Universal-Effects ST-Projection Machine 500 

 

LĀZERA SISTĒMAS - lāzera sistēmu noma, lāzeršova izveide, programmatūras nodrošinājums.

Piedāvājam ARCTOS ARC-LB-Series RGB lāzerus (1,6W; 3,6W; 25W; 7/21W) ar bagātīgu krāsu paleti, kas pacels Jūsu šovu, prezentāciju vai reklāmas kampaņu citā līmenī.

Lāzerus piedāvājam ne tikai izīrēt kā atsevišķu iekārtu, bet ir arī iespējams izveidot lāzera šovu.

LĀZERŠOVS – tas ir patiess greznums jebkuram pasākumam – sākot no izklaides naktsklubā līdz liela mēroga pasākumam atklātā laukumā, kur notiek estrādes zvaigžņu koncerti, reklāmas akcijas, kampaņas vai prezentācijas.

Lāzera šova dizainu izstrādājam pēc klienta ieteiktā muzikālā vai video materiāla, vai arī piedāvājam kādu no mūsu šoviem.

Šovu veidošanai izmantojam PANGOLIN Lasershow Designer 2000 programmatūru, kas ir viena no populārākajām un piemērotākajām sistēmām visā pasaulē.

 

PELDOŠĀ STRŪKLAKA - mākslīgā strūklaka (peldošajā pontonā tiks iemontēts jaudīgs sūknis), kura veido virsmu dažāda veida lāzera,video projekcijām un gaismu spēlēm, radot izvelētajā vietā dažādus staru tēlus, lāzera grafiskās variācijas un ilūzijas. Rādiuss - 11m; Max. augstums - 11m; Platums - 22m