Skatuves aprīkojums

Modulāras podestu sistēmas - Pārvietojamie podesti ar izmēriem 1.00x2.00m; 1.22x1.22m; 1.22x2.44m, kuri savstarpēji savienojami, ļaujot izveidot dažadas formas skatuvi. Augstums regulējams ar dažāda izmēra podesta kājām, kas ir priekšrocība uzstādot podestu nelīdzenās vietās. Izturīgi un daudzpusīgi, piemēroti dažāda mēroga pasākumiem. Drošibai papildu aprīkojums - margas, kāpnes, režģi.

Alumīnija saliekamās konstrukcijas - Prolyte un Contac ražotāja alumīnija piekares konstukciju elementi un gatavas sistēmas ar/bez jumta. Izmantojamas skatuves izveidei, gaismas, skaņas sistēmu piekarei un montāžai, kā scenogrāfiks elements vai arī reklāmas banneru izvietošanai un veidošanai

Drapērijas - skatuves drapērija (melnais kabinets) dažādos izmēros. Piemērota skatuves scenogrāfijai, fotosesijām un kulišu veidošanai.

Elektriskie telferi - (vinčas) - Prolyft ražotie elektriskie telferi ar ķēžu garumiem no 10m līdz 40m ar celtspēju sākot no 250kg līdz 1T, kā arī 2T. Kompakta un ekonomiska alternatīva visa veida pacelšanas vajadzībām.